Červený dym - fototapeta - 254x183 cm

Kód: FM0143
Neohodnotené
Značka: Nice Wall
€25,25
Skladom
Môžeme doručiť do:
14.2.2023

Detailné informácie

Podrobný popis

Originálna tapeta

Produkty sú originálne a licencované u našeho dodávateľa. Na výrobu fototapety bol použitý matný saténový papier 140 g/m2(v niektorých prípadoch sa môže líšiť), vďaka čomu úplne prekryje pôvodnú farbu steny.
Každý kus obsahuje návod na lepenie!

 • Rýchla a ľahká montáž
  Fototapetu môžete po vybratí z obalu nalepiť bez dodatočného upravovania tapety. Lepí sa rýchlo a ľahko sa aplikuje na stenu. Na lepenie fototapety nebudete potrebovať žiadneho odborníka, hravo tento úkon zvládnete aj sami. Na lepenie použite lepidlo na papierové tapety (odporúčame Pronicel W Extra).

 • Živé a odolné farby
  Vďaka použitiu moderných technológií digitálnej tlače Vám garantujeme, že získavate vysokokvalitný produkt. Živé farby a dlhá životnosť farieb sú u nás štandardom.

 • Bezpečné doručenie
  Každá fototapeta je zrolovaná, zaistená pergamenovým papierom a zabalená v tvrdej kartónovej tube. Tuba je z oboch strán uzavretá plastovými zátkami.

 • Návod na lepenie Fototapety 
  Súčasťou každého balenia s fototapetou je návod na lepenie.Na lepenie používajte iba papierové lepidlo na tapety.
  Kliknutím na odkaz nižšie si môžete stiahnuť montážny návod na lepenie tapiet.
  Návod na lepenie tapety
  Upozornenie! Akékoľvek rozdiely vo farbách a odtieňoch tapiet môžu byť spôsobené individuálnym nastavením farieb Vášho monitora. Na rôznych monitoroch sa farby môžu líšiť. Fototapety sú vytlačené ekologickými atramentami, takže sú ekologické.
 

Dodatočné parametre

Kategória: Grafika
Rozmer: 254x183
Váha: 0.95

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: