James Bond (Aston Martin) - reprodukcia - 60x80 cm

Kód: PPR40099
Neohodnotené
€24,23
Skladom
Môžeme doručiť do:
6.12.2022

Detailné informácie

Podrobný popis

Reprodukcia s názvom James Bond (Aston Martin) zobrazuje čiernobiely obrázok z tretieho filmu Jamesa Bonda zo série 007, Goldfinger. Jamesa Bonda hrá Sir Sean Connery, ktorého vidíme ako vždy bezchybne oblečeného, opierajúceho sa o jeho Aston Martin DB5, na pozadí švajčiarskych Álp. Reprodukciu zavesíme do bytu, kinosály, klubu, reštaurácie a pod.

Art Print je licencovaný, takže si môžete byť istí, že umelecká tlač je originál. Art Printy sa vyznačuje vysokou kvalitou spracovania, sýtosťou farieb a ostrosťou výtlačku. Najvyššia kvalita tlače s použitím najnovších technológií vám zaistí 100% spokojnosť s nákupom. Tuhý kriedový papier 300 g / m2 v kombinácii s ofsetovou tlačou je zárukou trvanlivosti reprodukcie po mnoho rokov. Umelecká tlač má biely okraj, približne 4 cm na šírku.

Zakúpenú reprodukciu odporúčame zarámovať do rámu, ktorý je k dispozícii v našom obchode. Tým, že ste sa rozhodli reprodukciu zarámovať, ochránite ju pred poškodením a navyše ju môžete jednoducho zavesiť na stenu. Reprodukcia umiestnená v hliníkovom ráme je pekne vystavená v interiéri bytu, miestnosti alebo kancelárie.

Kúpte si umeleckú tlač a hliníkový rám a my vám ho zarámujeme. Dostanete pripravený obrázok na zavesenie na stenu.

Dodatočné parametre

Kategória: Pre milovaného
Rozmer: 60x80

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole: